Kategorie sklepu

Marka

Ibuprom

Opis produktu

Ibuprofenum 200 mg tabletki powlekane

Wskazania: Bóle różnego pochodzenia, np.: bóle głowy, bóle zębów, bóle miesiączkowe, bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej, bóle kostne i stawowe. Bolesne miesiączkowanie. Gorączka (między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).

Lek wydawany bez przepisu lekarza - OTC.

Składniki

1 tabletka zawiera: ibuprofen 200 mg oraz substancje pomocnicze m.in. sacharozę

Adres zwrotny

Podmiot odpowiedzialny:
US Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Ziębicka 40
50-507 Wrocław

Biuro w Warszawie
tel.: +48 (22) 5436000

Przechowywanie

Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25°C.

Polecane produkty