Kategorie sklepu

Marka

Biopon

Opis produktu

Natural Biohumus do storczyków - organiczny, w 100% naturalny środek poprawiający właściwości gleby i wzbogacający ją w składniki pokarmowe, powstały na bazie biohumusu, przeznaczony do stosowania w uprawie wszystkich gatunków storczyków. Wyprodukowany z odchodów dżdżownic kalifornijskich, które podczas trawienia gleby nasycają ją pożytecznymi mikroorganizmami, uwalniającymi związane w podłożu składniki odżywcze. Bogaty w próchnicę, dzięki czemu poprawia właściwości podłoża, zwiększa jego zdolność do zatrzymywania wody i ogranicza wymywanie składników pokarmowych. Pobudza życie biologiczne i zapewnia optymalne warunki rozwoju roślin. Regularne stosowanie Biohumusu do storczyków zapewnia roślinom odpowiednie odżywienie i prawidłowy rozwój, sprawia że storczyki kwitną kilkukrotnie w ciągu roku, a ich kwiaty są okazałe i pięknie wybarwione.

Składniki

zawartość azotu całkowitego (N), co najmniej 0,02% (m/m), zawartość fosforu w przeliczeniu na P2O5, co najmniej 0,01% (m/m), zawartość potasu w przeliczeniu na K2O, co najmniej 0,02% (m/m), zawartość miedzi (Cu), co najmniej 0,25 mg/kg (m/m), zawartość cynku (Zn), co najmniej 1,20 mg/kg (m/m), zawartość żelaza (Fe), co najmniej 40,0 mg/kg (m/m), zawartość manganu (Mn), co najmniej 2,0 mg/kg (m/m), zawartość substancji organicznej, co najmniej 40,0% (s.m.), Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C.

Adres producenta

BROS Sp. z o.o. sp.k.
ul. Karpia 24,
61-619 Poznań
tel.: (61) 826 25 12
e-mail: biuro@bros.pl
www.biopon.pl

Adres zwrotny

BROS Sp. z o.o. sp.k.
ul. Karpia 24,
61-619 Poznań
tel.: (61) 826 25 12
e-mail: biuro@bros.pl
www.biopon.pl

Przechowywanie

Przechowywać w oryginalnym, szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu, w temp. 0-30°C. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt.

Polecane produkty