Kategorie sklepu

Marka

Lactacyd

O marce

Lactacyd - numer 1 w rekomendacji ginekologów.

Opis produktu

Lactacyd Plus to płyn specjalistyczny do higieny intymnej wspomagający odpowiedni do stosowania na podrażnienia i podczas upławów. Ten płyn do higieny intymnej jest odpowiedni do stosowania podczas menstruacji, w trakcie i po kuracji antybiotykowej, w okresie menopauzy oraz w ciąży, kiedy to gospodarka hormonalna może być zachwiana.

Lactacyd Plus to specjalistyczny płyn do higieny intymnej stworzony z myślą o kobietach mających skłonność do częstych infekcji wynikających z wahań hormonalnych.

Szczególnie dobrze sprawdza się podczas upławów i przy różnego rodzaju podrażnieniach, ponieważ jego naturalne składniki pomagają utrzymać naturalne pH i tym samym zmniejszyć namnażanie bakterii. Płyn ginekologiczny Lactacyd polecany jest również do higieny intymnej podczas menstruacji, w trakcie kuracji antybiotykowej oraz w okresie menopauzy.

Delikatna formuła płynu Lactacyd oczyszcza i pielęgnuje, a jednocześnie minimalizuje dyskomfort i zapewnia uczucie świeżości. Poprzez usuwanie upławów i powodujących kwaśny zapach amin, pomaga usunąć nieprzyjemny zapach. Ze względu na niski odczyn na poziomie 3,5 i wysoką zawartość kwasu mlekowego, pomaga utrzymać równowagę pH okolic intymnych.

Lactacyd to płyn do higieny intymnej bez dodatku mydła, alkoholu i substancji zapachowej. Zawiera naturalny kwas mlekowy, który działa wzmacniająco na naturalną mikroflorę bakteryjną oraz pomaga utrzymać naturalne pH sfer intymnych.

Lactacyd Plus został przetestowany dermatologicznie. Jest odpowiedni do stosowania przez kobiety w ciąży.

Działanie płynu do higieny intymnej Lactacyd Plus:
- pielęgnuje wrażliwe miejsca intymne,
- nie zawiera alkoholu ani mydła,
- oczyszcza skórę pomagając pozbyć się upławów i nieprzyjemnego zapachu
- pomaga utrzymać równowagę pH miejsc intymnych,
- daje uczucie czystości i świeżości.

Składniki

Cocamidopropyl Betaine

Lactic Acid

Lauryl Glucoside

Glyceryl Oleate

Sodium Methylparaben

Glycol Distearate

Glycerin

Coco-Glucoside

Aqua

Adres producenta

Omega Pharma International NV
Venecoweg 26,
9810 Nazareth,
Belgium

Adres zwrotny

Omega Pharma International NV
Venecoweg 26,
9810 Nazareth,
Belgium

Polecane produkty