Kategorie sklepu

Marka

Gripex

Opis produktu

Paracetamolum + Coffeinum, 500 mg + 50 mg, tabletki

Wskazania
- gorączka
- ból głowy
- ból mięśni
- ból gardła

Skład
1 tabletka zawiera substancje czynne:
- paracetamol 500 mg
- kofeinę 50 mg oraz substancje pomocnicze.

Adres zwrotny

Podmiot odpowiedzialny
US Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Ziębicka 40
50-507 Wrocław
22 543 60 00

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze poniżej 30°C. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Polecane produkty