Kategorie sklepu

Marka

S.Pellegrino

Opis produktu

S.Pellegrino Musująca Naturalna Woda Mineralna to unikalna mieszanka minerałów, drobnych bąbelków i subtelnych niuansów. Jest to jedna z najbardziej znanych wód na świecie i doskonały dodatek do najlepszych światowych składników. Wypływa z naturalnych źródeł w Val Brembana w rejonie San Pellegrino Terme, u podnóża włoskich Alp, niedaleko Bergamo i w każdej butelce przywołuje kwintesencję włoskiego stylu życia.


Ta elegancka szklana butelka o pojemności 750 ml jest idealna na każdą okazję i najlepiej smakuje w towarzystwie przyjaciół, bliskiej rodziny i wspaniałym jedzeniem. Ponieważ nic tak nie inspiruje ducha wspólnoty jak S.Pellegrino.

Od momentu powstania w 1899 roku S.Pellegrino jest ikonicznym symbolem włoskiego stylu, dobrego jedzenia i stylu życia. Jest po to, aby odświeżyć cenne chwile dzielone z przyjaciółmi i rodziną w domu. Stoi dumnie na stołach niektórych najsłynniejszych restauracji na świecie, a wszystko to w musującym stylu i typowej włoskiej elegancji.
Woda mineralna naturalnie gazowana S.Pellegrino rozprzestrzenia wyrazisty smak Włoch na całym świecie; smak miejsca, w którym każda chwila jest cenna. Niepowtarzalny smak wody mineralnej S.Pellegrino to efekt naturalnej podróży, która odbywa się w dolomitowych górach z widokiem na dolinę rzeki Brembo. To tutaj, na nietkniętych ziemiach północno-zachodnich Alp włoskich, S.Pellegrino rozpoczyna swoją 30-letnią podróż w głąb ziemi. Podczas tej podróży woda przepływa powoli przez różne formacje skalne, zbierając minerały, takie jak wapń, magnez i potas, które tworzą niepowtarzalny smak gazowanej naturalnej wody mineralnej S.Pellegrino.

Adres producenta

Rozlewnia i otwór / producent:
San Pellegrino Terme (Bergamo)
Włochy

Adres zwrotny

Nestlé Polska S.A.,
ul. Domaniewska 32,
02-672 Warszawa
+48 801 361 391

Wartości odżywcze Charakterystyczne składniki mineralne: mg/L
SO4 2- 401
HCO3- 244
Ca2+ 166
Cl- 49.6
Mg2+ 49.5
Na+ 30.0
Suma składników mineralnych: 952 mg/L
Polecane produkty