Kategorie sklepu

Opis produktu

Irlandzki Cheddar

Cheddar Red w formie tartego sera to produkt o wyraźnie bogatym aromacie, który poczujesz natychmiast po otwarciu opakowania. Ma pomarańczowy kolor podobny do wschodzącego słońca. Odpowiednio słony i lekko ostry ser pozostawi w Twoich ustach posmak cheddara wysokiej jakości. Cechą szczególną tego produktu jest jego sposób podania. Sypkie wiórki możesz bowiem natychmiast użyć do niejednego dania. Ponadto ser Cheddar Red powstaje z wysokiej jakości mleka irlandzkich krów, które większość roku spędzają na zielonych łąkach Irlandii! Doskonale zaspokoi podniebienia nawet największych i najbardziej wymagających smakoszy.

Kulinarne inspiracje

Jego cechą charakterystyczną jest też uniwersalność, możesz zastosować go w przepisach każdej kuchni świata. Idealnie sprawdzi się do zapiekania, ponieważ forma starta znacznie przyśpiesza gotowanie i może być natychmiast wykorzystana do wydobycia smaku dania. Doskonały do pizzy, frytek i zapiekania. Świetnie pasuje do warzyw, ponieważ wyraźnie podkreśla ich smak. Bardzo dobrze komponuje się z czerwonym winem.

Wartości odżywcze

Cheddar Red Dublin Dairy jest źródłem białka, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Porcja sera (100 g) dostarcza istotną część białka potrzebnego w codziennej diecie. Spożywaj jak element zrównoważonej diety oraz zdrowego stylu życia. Produkt odpowiedni również dla wegetarian.

Opakowanie

Produkt posiada funkcjonalną folię, która ułatwia otwieranie i zamykanie. Opakowanie jest trwałe i niewielkie.

Dublin Dairy - tradycyjne produkty irlandzkie z wyjątkowego mleka

Najbardziej ambitnym celem naszej marki jest wywoływanie radości. To ludzie i możliwość bycia razem są najważniejsze. A najlepszą okazją do tego, aby łączyć ludzi, jest wspólny posiłek. Realizując tę misję, postanowiliśmy wyprodukować masło i ser, które wpiszą się w definicję posiłku idealnego. Z tego powodu każdy z nas szuka w jedzeniu tego, co już bardzo dobrze zna - wyraźnego i bogatego w smak produktu, którym można delektować się w nieskończoność. Kluczem do sukcesu marki okazało się genialne w swej prostocie postawienie na wysoką jakość produktu. Fundamentem smaku jest mleko irlandzkich krów wypasających się, aż 300 dni na zielonej łące. Idealne warunki wypasania zwierząt przekładają się na kremowe w smaku mleko, które zamieniamy na wyraziste sery i masło. Nasze krowy mają wszystko co potrzebne, żeby ich mleko było najwyższej jakości: idealne warunki do wypasania, umiarkowany klimat panujący na wyspie oraz to, że każda krowa jest pod szczególną opieką. To właśnie te irlandzkie krowy są naszymi najważniejszymi pracownikami.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na naszą stronę: https://dublindairy.pl/

Producent

BRAK

Polecane produkty