Kategorie sklepu

Marka

Aspirin

Opis produktu

(Acidum acetylsalicylicum), 500 mg, tabletki

Działanie:
- przeciwzapalne
- przeciwgorączkowe
- przeciwbólowe

Skład: 1 tabletka zawiera jako substancję czynną 500 mg kwasu acetylosalicylowego oraz substancje pomocnicze.

Wskazania: bóle o małym i umiarkowanym nasileniu, gorączka.

OTC - Lek wydawany bez recepty.

Adres zwrotny

Podmiot odpowiedzialny:
Bayer Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 158
02-326 Warszawa

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze poniżej 30°C.

Polecane produkty