Kategorie sklepu

Marka

Dr. Beckmann

O marce

Dr. Beckmann dekady badań dla doskonałej skuteczności

Gwarancja marki Dr. Beckmann
Produkty Dr. Beckmann odzwierciedlają pionierskie podejście oraz pasję w dążeniu do tworzenia wyrobów o najwyższej jakości. Nasze produkty powstałe w wyniku wieloletnich badań i udoskonaleń są gwarancją niezawodności i skuteczności, której możesz zaufać.

Opis produktu

Sortowanie ubrań nie stanowi problemu, ale co zrobić z ulubionymi czarnymi jeansami czy ciemną jedwabną bluzką na specjalne okazje? Ubrania o intensywnych kolorach wymagają specjalnej ochrony. Podczas prania ciemnych ubrań do wody może przedostać się wiele cząsteczek koloru, które mogą osiąść na twoich ubraniach.

Nowe chusteczki z permanentnym węglem aktywnym oferują do 3x większą* ochronę koloru Twoich intensywnie zabarwionych ubrań. Wyjątkowo długa i mocna chusteczka została specjalnie zaprojektowana, aby wiązać i bezpiecznie zamykać nawet najciemniejsze cząsteczki koloru. W rezultacie Twoje ulubione czarne i ciemne ubrania mają intensywne kolory na dłużej.

*w porównaniu do standardowej chusteczki.

Czy wiedziałeś?
Nowe bardziej skuteczne chusteczki wyłapujące kolor i wspomagające usuwanie brudu, idealne do prania ubrań o różnych kolorach, zamykają cząsteczki koloru w chusteczce, a teraz także w wodzie.

Adres producenta

delta pronatura,
Kurt-Schumacher-Ring 15-17,
63329 Egelsbach,
Niemcy
www.delta-pronatura.de

Adres zwrotny

Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o.,
Ul. Londyńska 4/3,
03-921 Warszawa
Tel. 22 241 19 72,
www.wmdp.pl
www.dr-beckmann.pl

Przechowywanie

Data ważności: 5 lat od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

Polecane produkty