Kategorie sklepu

Marka

Nurofen

Opis produktu

Ibuprofenum, 200 mg

OTC - Lek wydawany bez recepty.

Do stosowania u dorosłych, młodzieży i dzieci o masie ciała od 20 kg (w wieku około 6 lat).

Krótkotrwałe, objawowe leczenie: łagodnego lub umiarkowanego bólu, takiego jak ból głowy, ból zęba, bolesne miesiączkowanie. Gorączka i ból związany z przeziębieniem.

Składniki

Więcej informacji w ulotce dołączonej do opakowania

Zawiera czerwień koszenilową (E124) i sorbitol (E420)

Każda kapsułka zawiera 200 mg ibuprofenu

Adres producenta

Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Adres zwrotny

Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Przechowywanie

Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25°C.

Polecane produkty