Kategorie sklepu

Marka

Royal apple

O marce

Nasze jabłka co roku dojrzewają w niezmiennym rytmie natury. W okolicach Grójca mają pod dostatkiem słońca i przestrzeni bez zanieczyszczeń.
Dokładamy starań, by do czasu zbiorów zdążyły nasycić się po brzegi pełnią soczystego zdrowia. Kiedy już nadejdzie ch moment zamieniamy dla
Państwa dorodne owoce w naturalny sok tłoczony Royal apple jabłkowy, smakowity, pełen witamin i składników mineralnych. Od świeżych jabłek
różni go wyłącznie płynna postać-dzięki tłoczeniu w soku zatrzymujemy wszystkie naturalne owocowe składniki w niemal identycznej ilości.

Opis produktu

W grójeckich sadach każdego lata niespiesznie dojrzewają wyjątkowe jabłka -soczyste, słodkie i ponętne. Tutejsze ogrody rodzą wyjątkowo dorodne marchewki, pełne życiodajnej witalności. Nie chcemy uronić ani kropli z wielkiego skarbca natury. Dlatego proponujemy Państwu naturalny sok tłoczony Royal Apple jabłkowo-marchewkowy w dużym, pięciolitrowym zapasie, w sam raz dla całej rodziny na słoneczny weekend w domowych pieleszach. Nasze jabłka i marchewki to prawdziwi eksperci od smaku, zdrowia i urody.
Jabłkowo-marchewkowy duet dla dzieci i dorosłych
W większym opakowaniu starannie zamknęliśmy dla Was pełnię zdrowia i czystej naturalności. Pyszny do ostatniej kropli sok powstał w tłoczni. Wiemy, że tylko w ten sposób można przenieść niezmienioną ilość witamin i składników mineralnych ze świeżych owoców do prawdziwego soku. Royal Apple to gwarancja, że są w nim wyłącznie jabłka i marchew bez żadnych koncentratów i dodatków. Tak samo świeże nawet po 30 dniach od otwarcia specjalnie dobranego opakowania.

Składniki

sok z marchwi 40 %

sok z jabłek 60 %

Adres producenta

ACTIV Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
info@royal-apple.com
tel.: 668136566

Zakład produkcyjny:
05-622 Belsk Duży
ul. Kozietulskiego 17

Adres zwrotny

ACTIV Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
info@royal-apple.com
tel.: 668136566

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym, zacienionym miejscu w temperaturze od 2°C do 20°C. Po otwarciu przechowywać w warunkach jak wyżej do 30 dni od daty otwarcia (odbezpieczenia kranika do nalewania soku z opakowania), pod warunkiem, że kranik jest zawsze zalany sokiem.

Sok zachowuje świeżość i walory smakowe nawet od 30 dni po otwarciu, dzięki hermetycznemu opakowaniu. Specjalna konstrukcja kranika nie pozwala, aby powietrze dostało się do środka.

Wartości odżywcze w 100 ml
Wartość energetyczna 191 kJ/46 kcal
Tłuszcz 0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 11 g
- w tym cukry 10 g
Białko <0,5 g
Sól 0,01 g
Polecane produkty