Kategorie sklepu

Marka

Vanish

Opis produktu

Vanish Oxi Action Proszek do dywanów 650 gVanish proszek do dużych powierzchni dywanów, który usuwa 5 razy więcej zabrudzeń niż samo odkurzanie*! Idealny do czyszczenie dużych powierzchni, szczególnie w przypadku dywanów i wykładzin.

Zalety produktu:
• Usuwa 5 razy więcej zabrudzeń niż samo odkurzanie.*
• Zwalcza brzydkie zapachy.
• Wyjątkowo zmiękcza.
• Nadaje świeżość.
• Usuwa 3x więcej sierści zwierząt.
• Dogłębne czyszczenie dla higienicznej czystości.
• Torebka z proszkiem doskonale nadaje się do czyszczenia dużych powierzchni.
*W porównaniu do samego odkurzania, gdy produkt jest stosowany zgodnie z instrukcją użycia na dywany wykonane w 100% z poliamidu lub w 90% z wełny i 10% z poliamidu.

Jak używać proszku Vanish do dywanów?
1. Odkurz dywan przed użyciem. Dokładnie wstrząśnij torbą, aby zmaksymalizować pokrycie produktu. Odwróć worek do góry nogami i ściągnij obie taśmy uszczelniające od spodu. Chwyć torbę za uchwyt i potrząśnij, aby równomiernie rozprowadzić proszek po dywanie.
2. Wetrzyj proszek Vanish za pomocą szczotki i pozostaw do całkowitego wyschnięcia (ok. 20 min). Podczas suszenia i odkurzania pomieszczenie należy wietrzyć.
3. Całkowicie odkurz wysuszony proszek. Sprawdź dokładnie, czy worek do odkurzacza należy wymienić lub opróżnić, może mieć tendencję do szybkiego napełniania. Po użyciu ponownie zamknij torbę za pomocą samoprzylepnej etykiety.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa:
Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przeczytać etykietę przed użyciem. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Nie dopuścić do kontaktu z oczami i skórą. Jeśli produkt dostanie się do oczu, płukać dużą ilością wody. Nie połykać. W przypadku połknięcia zgłosić się pod opiekę lekarza. Nie wdychać podczas nanoszenia i odkurzania produktu. Po użyciu wywietrzyć. Przechowywać produkt tylko w oryginalnym opakowaniu. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.

Składniki:
< 5%: środki wybielające na bazie tlenu, anionowe środki powierzchniowo czynne. Kompozycja zapachowa

Składniki

<5 %: środki wybielające na bazie tlenu, anionowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa

Adres zwrotny

RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o.,
ul. Okunin 1,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Infolinia: 22 541 91 15 (od 9 do 17)

Polecane produkty